UZAKTAN EĞİTİM

Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Kiev Politeknik Enstitüsü, evrensel değerleri ve toplum kalite ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişme ve kendini yenileme gayreti içinde olan, bu maksatlarla sürekli sorgulayan ve öğrenen bir kurum olma iddiasındadır. Öğrencilerimize, eğitim ve öğretim teknolojilerinin son imkanları ile desteklenmiş, çağdaş ve nitelikli bir eğitim sunma gayreti yanında, ahlâkî değerlerin ve kişisel bütünlük kavramının benimsetilmesi, sorgulama, tartışma ve demokrasi kültürünün yerleştirilmesi, kişisel, toplumsal, evrensel sorumluluk duygularının teşvik ve takviye edilmesi, bunların akademik yaşamda ve yerleşkelerimizin genelinde kökleşmeleri için de özel bir dikkat gösterilmektedir.

Gelişen dünya şartlarına ayak uydururken toplumsal dinamikleri de harekete geçirme anlayışıyla hareket eden üniversitemizde, örgün eğitim yanında, eğitilen kitlenin mekan, yaş ve özel koşullarını da dikkate alan, bu suretle daha geniş eğitim imkanları sunan uzaktan eğitimde de, bilgi çağının tüm iletişim sistemleri kullanılmaktadır.

Dersler Kiev’den tüm Dünya’ya internet üzerinden alanında uzman Ukraynalı Profesör ve Doçentlerin canlı anlatımıyla yapılır. Ders sırasında katılımcılar kendi bilgisayarlarında veya destekleyen tablet, iphone,   android işletim sitemli cihazlarla eğitimcilerinizi canlı olarak izlerken, eğitimciye o anda soru sorabilirler,cevabını alabilirler. Bir sınıf içerisinde yaşanan ders ortamı, sanal sınıflarımızda aynen yaşanır. Canlı yapılan dersler, dersin sona ermesinden itibaren katılımcılar  tarafından sınırsız  izlenebilir. Dersler Rusça – Rusça olduğu için öğrenciler ilk dersten itibaren aksansız rusça eğitimi alarak Rusça konuşulan ülkelerde rahatça iletişim kurabilmektedir. Eğitilme garantili uzaktan eğitim sınıfımızda katılımcılar ilk dersten itibaren farkı hissetmektedir.

Eğitim  Programları:

   Rusça Konuşuyorum: Bu program  katılımcılara günlük ve iş hayatında konuşulan Rusça  eğitimi verilmektedir. Eğitim süresi 120 ders olup desler 70 ile 90 dakika arasındadır.Program sonunda seviye tespit sınavı yapılmakta olup katılımcı sertifikası düzenlenmektedir.

 

1 Grup :  Hafta içi hergün           17:00 – 18:20 Aylik 25 ders   Ders ücreti her katılımcı için 6,5 usd/saat,  Program toplamı 780 usd
   
2.Grup :  Hafta içi hergün   17:00 20:00 Aylik 50 ders Ders ücreti her katılımcı için 6 usd/saat, Program toplamı 720 usd
   
3.Grup :  Hafta sonu           14:00 18:30 Aylik 25 ders Ders ücreti her katılımcı için 6,5 usd/saat,  Program toplamı 780 usd

 

Kayıt için iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

 

2)UZAKTAN RUSÇA HAZIRLIK: Bu program aracılığı ile  katılımcılara üniversite hazırlık fakültesinde verilen eğitimle bire bir aynı müfredat ve sayıda dersle eğitim verilmektedir. Uzaktan Rusça Hazırlık Programının ilk dersi 15 Kasım’da başlar 30 Haziran  İtibari ile biter,katılımcılar Temmuz ve Agustos aylarında Ukrayna’da yoğunlaştırılmış ek eğitim ile  tekrar ve pratik yaparak yıl içinde öğrendikleri bilgileri pekiştirir. Agustos sonunda yapılacak genel sınavda başarılı olan öğrenciler Üniversitemizde yıl kaybetmeden lisans eğitimine başlamaya hak kazanırlar. Başka Üniversitelerde veya Rusça Konuşulan Ülkelerde  eğitim almak isteyen öğrencilere için ise alınan eğitim ve başarı durumu belgelendirilir.Rusça Hazırlık grupları aşağıdaki gibidir:

Bu programdan Lise son sınıf öğrencileri,Ukrayna’da Lisans tamamlamak isteyen 2. sınıf üniversite öğrencileri veya yıl kaybetmeden eğitime başlamak isteyen katılımcılar  faydalanabilirler.

  • Mühendislik ve Teknik
  • Sözel Hazırlık (Ekonomi,Hukuk)
  • Medikal Hazırlık (Tıp,Eczacılık vb)  

 

Hazırlık Eğitim Ücretlerine Buradan ulaşabilirsiniz.

Temmuz ve Ağustos aylarındaki yoğunlaştırılmış eğitim,konaklama  ve ulaşım hazılık eğitim ücretine dahil değildir.